У Харкові, Запоріжжі та Кіровограді охоронці Феміди відточували майстерність стрільби

У Харкові,  Запоріжжі та Кіровограді охоронці Феміди відточували майстерність стрільби

Упродовж тижня співробітники Служби судової охорони в різних куточках України відточували навички умілого та ефективного застосування стрілецької зброї. 

Вогнева підготовка в підрозділах Служби судової охорони є невід’ємною частиною професійної підготовки особового складу, адже для захисту всіх учасників судового процесу від протиправних посягань охоронець правосуддя повинен володіти сформованими навичками застосування заходів примусу.

Тож  під час занять, які проходили в межах професійної підготовки на Слобожанщині, Запоріжжі та Кіровоградщині співробітники Служби відпрацьовували ефективне застосування пістолета Макарова а також удосконалювали індивідуальну майстерность та підготовку до виконання службових і спеціальних завдань.

Перед практичним виконанням вправ для охоронців Феміди проводився цільовий інструктаж і перевірка рівня знань матеріальної частини зброї, правил та порядку її застосування, заходів безпеки під час поводження з нею.

Всі співробітники Служби виконали вправи навчальних стрільб, продемонструвавши високий рівень підготовки та фахової майстерності.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031