У Хмільнику судові охоронці Вінниччини і Хмельниччини відпрацювали злагодженість дій із забезпечення безпеки судових установ

У Хмільнику судові охоронці Вінниччини і Хмельниччини відпрацювали злагодженість дій із забезпечення безпеки судових установ

У Хмільнику, що на Вінниччині, днями пройшло тактико-спеціальне навчання за участю судових охоронців одразу з двох областей України – Вінницької та Хмельницької.

Мета тренування, яке проходило на базі Хмільницького міськрайонного суду, полягала у відпрацюванні алгоритму спільних дій у разі порушень громадського порядку в залі судового засідання та на прилеглій до установи території під час проведення резонансного судового засідання.

Навчання проходило під керівництвом начальників територіальних управлінь Служби у Вінницькій та Хмельницькій областях полковників Служби судової охорони Євгенія Прудиуса та Сергія Мельника.

Під час активної фази навчання охоронці Феміди злагоджено відпрацювали різні тактичні завдання і прийоми із забезпечення надійної охорони та безпеки судового процесу. Зокрема, блокували спроби проникнення в будівлю суду невідомих осіб, витісняли із зали судового засідання порушників громадського порядку, попереджували спроби нападу на суддю.

А рятувальники ДСНС, які долучилися до тренування судових охоронців, удосконалили алгоритм дій у разі виникнення пожежі в судовій установі та нагадали учасникам навчання правила надання першої домедичної допомоги постраждалим.

– Ці навчання були не зовсім звичні, адже пліч-о-пліч взаємодіяли  співробітники одразу двох територіальних управлінь Служби. Але саме під час такого обміну досвідом, аналізуючи дії наших підлеглих, є нагода усунути недоліки та попрацювати над помилками, – зазначив полковник Служби судової охорони Євгеній Прудиус.

Варто додати, що після завершення навчання у Хмільнику співробітники  Територіального управління Служби у Вінницькій області вирушили до Теплика.

Тут судові охоронці Вінниччини разом із місцевими поліцейськими провели тактико-спеціальне навчання на базі Теплицького районного суду, відпрацювавши варіанти спільних дій у разі виникнення раптових нештатних ситуацій, пов’язаних із загостренням обстановки та порушеннями громадського порядку в залі судового засідання.

Як зазначили за підсумками навчання його керівники, і співробітники Служби судової охорони, і працівники Національної поліції спрацювали максимально злагоджено, на відмінно виконавши поставлені завдання.

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930