У Львові пройшов другий комунікаційний тренінг для керівників та прес-секретарів територіальних управлінь Служби судової охорони

У Львові пройшов другий комунікаційний тренінг для керівників та прес-секретарів територіальних управлінь Служби судової охорони

Сьогодні, 16 жовтня, у Львові пройшов комунікаційний тренінг для керівників і прес-секретарів територіальних управлінь Служби судової охорони західного регіону держави.

Це вже другий тренінг, організований Українсько-канадським Проєктом підтримки судової реформи (SJRP), який проводився з метою ознайомлення співробітників Служби судової охорони з основами та практикою спілкування з мас-медіа, кризовими комунікаціями.

Учасників тренінгу привітав керівник Територіального управління Державної судової адміністрації України у Львівській області Віктор Дейнека.

– Служба судової охорони розвивається дуже стрімко і за короткий час здобула повагу й авторитет, стала невід’ємною складовою системи правосуддя держави. Комунікація з медіа відіграє важливу роль у діяльності судової влади, і цей тренінг допоможе вам ознайомитися з новітніми правилами та методиками спілкування зі ЗМІ, – зазначив Віктор Дейнека.

Від імені керівництва SJRP, який уже понад рік підтримує розвиток Служби судової охорони, учасників тренінгу привітала координаторка з питань гендерної політики та судового адміністрування Людмила Чернявська, яка побажала співробітникам успішного навчання.

Під час тренінгу, що проводила  експертка зі стратегічних комунікацій та PR Арина Сатовська, керівники і прес-секретарі територіальних управлінь Служби з Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Хмельницької та Чернівецької областей детально ознайомилися із сучасними аспектами та особливостями спілкування зі ЗМІ, різними форматами організації і проведення медіа-заходів.

Більшість тренінгу було приділено саме практичним заняттям: коментарям керівників і прес-секретарів територіальних управлінь Служби на камеру, відповідям під час імпровізованої прес-конференції як на прості, так і на незручні питання, розбору помилок і наданню рекомендацій, як уникати цих помилок тощо.

Координаторка з питань гендерної політики та судового адміністрування Проєкту SJRP пані Людмила Чернявська детально ознайомила учасників тренінгу з гендерними аспектами комунікацій із громадськістю та ЗМІ.

– Дуже цікавий, корисний та актуальний тренінг. Спілкування зі ЗМІ – невід’ємна частина роботи будь-якого керівника, і вміти правильно спілкуватися з журналістами – велика наука, яку ми сьогодні доволі успішно опановували, – зазначив начальник Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області полковник Служби судової охорони Віктор Мороз.

За підсумками тренінгу його учасники отримали відповідні сертифікати.

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031