У межах акції “Оновлені легені рідного краю” судові охоронці в усіх областях України висаджують дерева, кущі, підсівають газони та засаджують квітники  

У межах акції “Оновлені легені рідного краю” судові охоронці в усіх областях України висаджують дерева, кущі, підсівають газони та засаджують квітники  

У Службі судової охорони стартувала акція “Оновлені легені рідного краю”, покликана поліпшити стан довкілля, озеленення, благоустрою територій навколо адміністративних будівель територіальних управлінь Служби та судових установ і присвячена Дню довкілля, який відзначається в Україні щороку в третю суботу квітня.

Протягом тижня співробітники всіх територіальних управлінь Служби судової охорони висаджують дерева, кущі, підсівають газони, засаджують квітники біля своїх адміністративних будівель, органів та установ судової влади.

Так, колектив Територіального управління Служби судової охорони у  Миколаївській області тільки за один день висадив 7 кущів троянд, 15 саджанців різнокольорових ірисів та 5 оригінальних вічнозелених нитчастих юк. Судові охоронці Миколаївщини переконані, що ця невеличка крапля висаджених рослин допоможе покращити склад “океану” нашого повітря.

Усвідомлюючи необхідність привернення уваги громадськості до проблем довкілля, співробітники Територіального управління Служби у Вінницькій області присвятили ранок 7 квітня озелененню та благоустрою території навколо будівлі управління.

– Витратити годину часу, аби впорядкувати територію навколо адміністративної будівлі – зовсім не важко. Проте, це принесе користь для кожного, хто тут працює. Коли люди поставлять захист довкілля на одне з перших місць, розвиток триватиме, – наголосив начальник Територіального управління Служби у Вінницькій області полковник Служби судової охорони Євгеній Прудиус.

Охоронці Феміди з Кіровоградської області також на цьому тижні озеленювали територію навколо своєї адмінбудівлі, аби оновити і прикрасити живими деревами та кущами якомога більше території.

– Безумовно, мета такого заходу – привернення уваги всіх українців до екосистеми країни та розвиток екологічної свідомості наших співвітчизників, що є вкрай важливою складовою такої ініціативи. Незважаючи на ситуацію, що склалася у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції, ми маємо обов’язково маємо пам’ятати про збереження довкілля, – резюмував начальник Територіального управління Служби у Кіровоградській області полковник Служби судової охорони Сергій Білоус.

Співробітники Служби своїм прикладом показують, як можна поліпшити стан довкілля й охоче пропонують усім небайдужим долучатися до акції “Оновлені легені рідного краю”.

Адже бережливе ставлення до навколишнього світу є споконвічною традицією українців. У нашій країні досі живі традиції шанування дерев: коли народжується дитина, садять дерево; коли починають будувати хату, то не рубають плодових дерев; поблизу криниці обов’язково садять калину. Тому зелений навколишній світ є частиною того культурно-історичного середовища, під впливом якого формуються культура і звичаї цілих народів, джерело роботи, незалежності та матеріального благополуччя значної частини населення. А ще дерева – це легені нашої планети, які виробляють кисень, нейтралізують шкідливі викиди, зберігають водні ресурси, впливають на формування клімату планети, допомагають підтримувати родючість ґрунтів та захищають їх від ерозії.

Тож поповнювати та оновлювати запаси зелених насаджень – це не просто обов’язок, а й необхідність.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31