У межах благодійної акції “Крапля крові дарує життя” судові охоронці в різних куточках України поповнили запаси центрів крові

У межах благодійної акції “Крапля крові дарує життя” судові охоронці в різних куточках України поповнили запаси центрів крові

Сьогодні, 4 червня, у межах благодійної акції Служби судової охорони “Крапля крові дарує життя” судові охоронці в різних куточках України завітали до центрів крові.

Так, співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області постійно приходять на допомогу нужденним і долучаються до донорства, адже добре знають, що таку необхідну життєдайну рідину не можна замінити жодними ліками у світі.

Серед сьогоднішніх донорів – сержант Служби судової охорони Олег Мельниченко. Він здає кров уже дванадцятий раз, а його колега сержант Служби судової охорони Сергій Костюк – вдев’яте. Обидва певні: донорство – справа благородна, тим паче, що перша група крові універсальна: вона підходить всім.

За людяність, добровільну і благодійну донацію крові сержанти Служби судової охорони Олег Мельниченко та Сергій Костюк отримали відзнаки від Коростенського відділу заготівлі крові обласного центру крові.

А на Черкащині співробітники Служби судової охорони прийшли поділитися своєю кров’ю для потреб хворих до Черкаського обласного центру служби крові “ЧЕРКАСИ-ПЛАЗМА”.

Напередодні т.в.о. начальника медичної служби Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області Марія Карась розповіла судовим охоронцям, як правильно готуватися до здавання крові і яких правил потрібно дотримуватися перед донацією.

Марія Карась наголосила, що всього одна доза крові може врятувати життя й поліпшити здоров’я декільком пацієнтам. Донорська кров необхідна як для надання невідкладної допомоги, так і для планового лікування. Компоненти крові унікальні та незамінні, їх щодня потребують хворі у відділеннях гематології, хірургії, онкології, їх використовують в акушерстві, під час лікування поранених, проведення складних хірургічних втручань тощо.

Своєю кров’ю поділилися й судові охоронці Дніпропетровщини. Четверо співробітників та працівників Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області завітали до Дніпропетровської обласній станції переливання крові і здали кров для потреб дитячих гематологічних відділень та дитячих лікарень Дніпра.

Нагадаємо,  що акція “Крапля крові дарує життя” одночасно стартувала у всіх 24 територіальних управліннях Служби судової охорони 1 червня й завершиться 14 червня у Всесвітній день донора крові.

Під час минулорічної акції майже 500 судових охоронців у всіх областях України поповнили банки крові, плазми та тромбоцитарної маси центрів переливання крові на понад 222 літри.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930