У Навчальному центрі Служби судової охорони для 25 судових охоронців розпочався етап складання Державної кваліфікаційної атестації

У Навчальному центрі Служби судової охорони для 25 судових охоронців розпочався етап складання Державної кваліфікаційної атестації

У Навчальному центрі Служби судової охорони, що у Вінниці, для 25 співробітників Служби розпочався підсумковий етап професійного навчання та складання державної кваліфікаційної атестації.

Протягом майже двох місяців судові охоронці з територіальних управлінь Служби у Донецькій, Запорізькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Одеській та Херсонській областях проходили онлайн-навчання і здобували необхідні знання з використанням інтернет-платформ (Google, Classroom, ZOOM).

Зараз всі вони прибули до Вінниці, де протягом трьох днів найкращі інструктори й викладачі Служби судової охорони проводитимуть практичні заняття та тренінги для закріплення співробітниками отриманих теоретичних знань із тактики охоронної діяльності, психології, правознавства, галузевої економіки, основ вогневої підготовки й рукопашного бою.

Начальник Територіального управління Служби у Вінницькій області полковник Служби судової охорони Євгеній Прудиус привітав слухачів із початком завершального та найвідповідальнішого етапу навчання.

– Державні іспити – це перевірка не лише знань і навичок кожного слухача, а  й перевірка кваліфікації викладачів, які ділилися з вами своїм досвідом. Тому сподіваюся на високі результати та бажаю всім успіху, – зазначив полковник Служби судової охорони Євгеній Прудиус.

До слова, з моменту відкриття у Вінниці у вересні минулого року Навчального центру Служби судової охорони в ньому пройшли навчання вже понад 140 судових охоронців.

Довідково. Навчальний центр є структурним підрозділом Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області й забезпечує підготовку кваліфікованих кадрів для потреб Служби, їх перепідготовку та підвищення кваліфікації.

Первинна професійна підготовка для співробітників Служби судової охорони в Навчальному центрі триває близько двох місяців, і після успішного складання державної атестації слухачі отримують свідоцтва державного зразка про присвоєння кваліфікації “Охоронник”.

В основу створення Навчального центру Служби судової охорони покладено досвід функціонування подібних навчальних закладів провідних країн світу, зокрема діяльність центру підготовки італійських карабінерів у місті Ліворно. Тому новостворений центр не став типовим навчальним закладом із великим штатом викладачів та інструкторів, а є освітньою установою сучасного типу. Тут викладають і діляться своїм досвідом найкращі та найпідготовленіші співробітники Служби судової охорони, а штат адміністрації центру на сьогодні становить лише  6 осіб.

Такий підхід дозволяє не тільки значно економити державні кошти на підготовку персоналу Служби судової охорони, підвищити рівень їх професійної підготовки, а і якість виконання ними завдань з охорони та забезпечення безпеки установ судової влади.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031