У Навчальному центрі Служби судової охорони у Вінниці відбувся четвертий випуск слухачів

У Навчальному центрі Служби судової охорони у Вінниці відбувся четвертий випуск слухачів

Сьогодні, 28 січня, у Навчальному центрі Служби судової охорони, що у Вінниці, відбулася церемонія чергового випуску слухачів – співробітників Служби судової охорони, які завершили курс первинної професійної підготовки.

23 судових охоронці з територіальних управлінь Дніпропетровської, Житомирської, Луганської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Черкаської областей, м. Києва та Київської області впродовж майже двох місяців опановували знання та практичні навички з тактики охоронної діяльності, психології, правознавства, галузевої економіки, основ вогневої підготовки, рукопашного бою.

Напередодні випуску слухачі склали атестаційні іспити, які були розподілені на три етапи. На першому етапі слухачі демонстрували свої навички володіння зброєю з практичним виконанням вправ стрільб. Другий етап – комплексний іспит, який проводився у формі письмових відповідей на питання з тактико-спеціальної та вогневої підготовки, психології, правознавства, домедичної підготовки тощо. Третім, останнім етапом, став іспит із володіння прийомами рукопашного бою.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області полковник Служби судової охорони Євгеній Прудиус вручив випускникам свідоцтва державного зразка про присвоєння кваліфікації “Охоронник 3-го розряду”, а найкращих відзначив грамотами за досягнення високих показників під час проходження професійного навчання.

У своїй вітальній промові полковник Служби судової охорони Євгеній Прудиус наголосив, що справжні професіонали ніколи не зупиняються на досягнутих результатах, тому цілком імовірно, що випускники ще завітають до Навчального центру для проходження курсу з підвищення кваліфікації.

Отримавши необхідну кваліфікацію та знання, співробітники Служби повернуться до своїх територіальних управлінь і вже найближчим часом нестимуть службу з охорони об’єктів системи правосуддя держави.

До слова, з моменту відкриття у Вінниці у вересні минулого року Навчального центру Служби судової охорони в ньому пройшли навчання вже 59 судових охоронців.

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031