У Навчальному центрі Служби судової охорони відбувся ювілейний – десятий – випуск слухачів, які завершили курс первинної професійної підготовки

У Навчальному центрі Служби судової охорони відбувся ювілейний – десятий – випуск слухачів, які завершили курс первинної професійної підготовки

Сьогодні, 10 червня, у Навчальному центрі Служби судової охорони, що у Вінниці, відбувся десятий випуск слухачів – співробітників Служби судової охорони, які завершили курс первинної професійної підготовки.

25 судових охоронців із територіальних управлінь Служби судової охорони у Донецькій, Запорізькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Одеській та Херсонській областях протягом майже двох місяців здобували необхідні знання через інтернет-платформи (Google, Classroom, ZOOM).

Прибувши до Вінниці, слухачі під час практичних занять і тренінгів закріпили свої знання та навички з тактики охоронної діяльності, психології, правознавства, галузевої економіки, основ вогневої підготовки та рукопашного бою і склали державні атестаційні іспити.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області полковник Служби судової охорони Євгеній Прудиус вручив випускникам свідоцтва державного зразка про присвоєння кваліфікації “Охоронник 3-го розряду”, а найкращих відзначив грамотами за досягнення високих показників під час проходження професійного навчання.

– Сьогодні в Навчальному центрі Служби судової охорони перший невеличкий ювілей – 10-й випуск слухачів. До того ж сьогодні ще й 10 червня. Я сподіваюся, що це добрі знаки того, що під час виконання службових завдань ви, користуючись отриманими знаннями та навичками, не допустите жодних порушень правопорядку в установах системи правосуддя, – зазначив полковник Служби судової охорони Євгеній Прудиус і додав, що справжні професіонали ніколи не зупиняються на досягнутих результатах, тому цілком імовірно, що ці випускники ще завітають до Навчального центру для проходження курсу з підвищення кваліфікації.

Отримавши необхідну кваліфікацію та знання, нинішні випускники повернуться до своїх територіальних управлінь і вже найближчим часом нестимуть службу з охорони об’єктів системи правосуддя держави.

До слова, з моменту відкриття у Вінниці у вересні минулого року Навчального центру Служби судової охорони в ньому пройшли навчання понад 160 судових охоронців.

Довідково. Навчальний центр є структурним підрозділом Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області й забезпечує підготовку кваліфікованих кадрів для потреб Служби, їх перепідготовку та підвищення кваліфікації.

Первинна професійна підготовка для співробітників Служби судової охорони в Навчальному центрі триває близько двох місяців, і після успішного складання державної атестації слухачі отримують свідоцтва державного зразка про присвоєння кваліфікації “Охоронник”.

В основу створення Навчального центру Служби судової охорони покладено досвід функціонування подібних навчальних закладів провідних країн світу, зокрема діяльність центру підготовки італійських карабінерів у місті Ліворно. Тому новостворений центр не став типовим навчальним закладом із великим штатом викладачів та інструкторів, а є освітньою установою сучасного типу. Тут викладають і діляться своїм досвідом найкращі та найпідготовленіші співробітники Служби судової охорони, а штат адміністрації центру наразі становить лише  6 осіб.

Такий підхід дозволяє не тільки значно економити державні кошти на підготовку персоналу Служби судової охорони, підвищити рівень їх професійної підготовки, а і якість виконання ними завдань з охорони та забезпечення безпеки установ судової влади.

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930