У Рівному судові охоронці разом із нацгвардійцями відпрацювали алгоритм дій із запобігання втечі з-під варти

У Рівному судові охоронці разом із нацгвардійцями відпрацювали алгоритм дій із запобігання втечі з-під варти

На об’єктах Рівненського районного суду 3 червня під час спільного тактико-спеціального навчання судові охоронці та нацгвардійці відпрацювали дії в разі виникнення нештатних ситуацій у процесі конвоювання осіб, що перебувають під вартою.

Так, за легендою навчання, до будівлі Рівненського районного суду конвой гвардійців в автомобілі доставив підсудного, але група невідомих осіб заблокувала шляхи в’їзду на територію суду з вимогою звільнити затриманого. Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області та військовослужбовці однієї з військових частин Національної гвардії України відпрацювали різні варіанти деескалації конфлікту, а також спільні дії в разі його загострення.

Наступною фазою навчання стала змодельована ситуація в разі спроби втечі  особи, яка перебуває під вартою, під час її виведення зі спецавтомобіля.

Під час третього блоку тренування судові охоронці відточили навички з надання домедичної допомоги умовно постраждалим.

Варто додати, що подібні навчання та тренування охоронців Феміди разом із представниками інших правоохоронних органів проводяться систематично і сприяють злагодженості спільних дій для організації належного забезпечення заходів безпеки в судових установах.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031