У Рівному та Хмельницькому співробітники Служби судової охорони підвищували свій рівень професійної майстерності

У Рівному та Хмельницькому співробітники Служби судової охорони підвищували свій рівень професійної майстерності

Сьогодні, 14 лютого, завершилися дводенні навчально-методичні збори для командирів та заступників командирів підрозділів охорони, взводів і відділень Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області.

Метою цих зборів було підвищення професійної майстерності та набуття спеціальних вмінь і навичок середнім та молодшим начальницьким складом, необхідних для успішного виконання завдань, що покладені на співробітників  Служби судової охорони відповідно до їх посад.

На заняттях співробітників Служби судової охорони детально ознайомили з вимогами керівних документів щодо планування й організації служби на об’єктах охорони, надання методичної допомоги та проведення перевірок несення служби.

Заняття з професійного навчання особового складу проходили і в  Територіальному управлінні Служби судової охорони у Хмельницькій області.

Їх основна мета полягала в удосконаленні професійних навичок та здобутті нових знань, спрямованих на належне виконання завдань і обов’язків під час несення служби.

Зокрема, під час занять до співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області доведено етапи професійного навчання, опрацьовано тематику з вогневої підготовки, порядок та правила виконання стрілецьких вправ відповідно до курсу стрільб.

Особливий наголос було зроблено на етичній поведінці співробітників Служби під час їх спілкування з відвідувачами судових установ та повноваженнях під час виконання завдань з охорони приміщень судів, органів та установ системи правосуддя, підтримання в них громадського порядку.

  

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930