У різних областях України судові охоронці знову завітали до обласних центрів крові, аби поділитися життєдайною речовиною з тими, хто її потребує

У різних областях України судові охоронці знову завітали до обласних центрів крові, аби поділитися життєдайною речовиною з тими, хто її потребує

Завершується щорічна благодійна акція Служби судової охорони “Краплина крові дарує життя”, яка приурочена до Всесвітнього дня донора крові й у межах якої співробітники Служби поповнюють запаси обласних центрів крові.

Сьогодні, 11 червня, у різних областях України співробітники Служби судової охорони знову завітали до обласних центрів крові, аби поділитися нею з тими, хто її потребує.

Так, рясніло від одностроїв судових охоронців у Київському міському, Донецькому, Дніпропетровському, Кіровоградському, Львівському, Сумському, Миколаївському та Чернігівському обласних центрах крові та станціях переливання крові.

Для співробітників територіальних управлінь Служби донорство стало традиційною, а не разовою акцією. Про це свідчать численні відзнаки та подяки від медичних закладів за активну громадянську позицію судових охоронців та їх діяльність, спрямовану на порятунок життя людей.

Благодійна акція “Крапля крові дарує життя” стартувала 1 червня одночасно в усіх територіальних управліннях Служби, тобто у всіх областях нашої держави, і завершиться 14 червня у Всесвітній день донора крові.

Співробітники Служби судової охорони закликають усіх небайдужих долучатися до благородної справи донорства. Кожен із нас може свій день наповнити особливим змістом: здати кров і подарувати дитині ще один день народження, ще одну ніч під зірками, ще одну хвилину сміху, ще один шанс…

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031