У Службі судової охорони розпочалася підсумкова перевірка стану службової діяльності та професійної підготовки за 2020 рік

У Службі судової охорони розпочалася підсумкова перевірка стану службової діяльності та професійної підготовки за 2020 рік

У територіальних управліннях Служби судової охорони розпочалися підсумкові перевірки стану службової діяльності та професійної підготовки за 2020 рік.

Підсумкові перевірки проводяться з метою з’ясування реального стану готовності та спроможності територіальних управлінь Служби судової охорони виконувати функціональні завдання із забезпечення охорони й безпеки органів та установ судової влади.

Одними з перших колективів, у яких розпочалася підсумкова перевірка, стали  територіальні управління Служби судової охорони у Полтавській та у Одеській областях.

Так, на Полтавщині судові охоронці упродовж цього тижня складатимуть заліки зі знання законодавства, домедичної, вогневої, тактико-спеціальної підготовки, а також визначатиметься рівень їхньої фізичної витривалості.

На першому етапі перевірки судові охоронці Полтавщини демонстрували свої навички володіння зброєю. Після успішного складання теоретичної частини на охоронців Феміди чекали залікові стрільби, які проходили із суворим дотриманням усіх карантинних заходів. Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Полтавській області продемонстрували належну підготовку та рівень майстерності з вогневої підготовки.

В Одесі підсумкова перевірка в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Одеській області розпочалася з визначення рівня фізичної підготовки співробітників. Зокрема, співробітники апарату територіального управління здавали нормативи з бігу на 1 кілометр та 100 метрів, а також комплексну силову вправу.

Підсумкові перевірки стану службової діяльності та професійної підготовки за 2020 рік у Службі судової охорони триватимуть до 27 листопада.

З урахуванням реального епідеміологічного стану, пов’язаного з пандемією коронавірусної хвороби у деяких регіонах країни, строки проведення підсумкових перевірок у низці територіальних управлінь Служби будуть визначені окремо.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031