У Службі судової охорони триває благодійна акція “Крапля крові дарує життя”

У Службі судової охорони триває благодійна акція “Крапля крові дарує життя”

Сьогодні, 8 червня, у межах благодійної акції Служби судової охорони “Крапля крові дарує життя” судові охоронці в різних куточках України завітали до центрів крові.

Так, співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області завітали до відділення трансфузіології КНП “Лисичанської багатопрофільної лікарні”. Вони вкотре зробили свій внесок у добру справу порятунку людських життів і віддали частинку себе на благо одужання та спасіння інших людей.

Тимчасом їхні колеги з Полтавщини прийшли до Полтавської та Кременчуцької обласних станцій переливання крові й поповнили запаси цієї життєво важливої рідини. Загалом краплиною своєї крові поділився 21 співробітник Територіального управління Служби судової охорони у Полтавській області.

В Ужгороді до обласної станції переливання крові завітали співробітники та працівники Територіального управління Служби у Закарпатській області.

До Тернопільського обласного центру переливання крові сьогодні прийшли  співробітники Територіального управління Служби у Тернопільській області, зокрема капітан Служби судової охорони Володимир Кіц, старші сержанти Служби судової охорони Василь Кишкан та Андрій Тхорик, капрал Служби судової охорони Володимир Мельничук, які є активними донорами й регулярно надають допомогу клінічним закладам у разі потреби.

Судові охоронці Прикарпаття також завітали до Івано-Франківської обласної станції переливання крові й поділилися своєю життєдайною речовиною з тими, хто її потребує.

Благодійна акція “Крапля крові дарує життя” стартувала 1 червня одночасно в усіх територіальних управліннях Служби, тобто у всіх областях нашої держави, і завершиться 14 червня у Всесвітній день донора крові.

Співробітники Служби судової охорони закликають усіх небайдужих долучатися до благородної справи донорства. Кожен із нас може свій день наповнити особливим змістом: здати кров і подарувати дитині ще один день народження, ще одну ніч під зірками, ще одну хвилину сміху, ще один шанс…

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930