В Острозі спецпризначенці Служби судової охорони двох областей навчалися протидіяти порушенням громадського порядку в суді

В Острозі спецпризначенці Служби судової охорони двох областей навчалися протидіяти порушенням громадського порядку в суді

Сьогодні, 2 жовтня, розпочалося спільне дводенне тактико-спеціальне навчання підрозділів швидкого реагування та особистої безпеки суддів територіальних управлінь Служби судової охорони у Рівненській та у Хмельницькій областях.

Навчання проходитиме по черзі у кожній з областей. 2 жовтня – у Рівненській на території і об’єктах Острозького районного суду, 3 жовтня – у Хмельницькій на базі Шепетівського міськрайонного суду.

Тренування судових охоронців спецпідрозділів двох областей покликані посилити злагодженість спільних дій з метою їх ефективного застосування у разі можливого виникнення реальних нештатних ситуацій під час охорони і забезпечення безпеки судових установ. Тобто перетворитися у справжню монолітну команду та на практиці продемонструвати, що співробітники Служби судової охорони готові до будь-яких викликів.

Загальне керівництво і координацію дій співробітників Служби, правильність виконання спеціальних тактичних прийомів, їх ефективність та оцінювання здійснював начальник Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області полковник Служби Віктор Мороз.

– Сьогодні ми проводимо навчання на території Рівненщини, де наші колеги з Хмельницької області мають змогу відпрацювати тактику дій на незнайомій для них території. Завтра такі ж навчання ми проведемо в суді Хмельницької області, де ми перевіримо бойове злагодження рівненських спецпризначенців в аналогічних умовах, – повідомив полковник Служби судової охорони Віктор Мороз.

Перший день навчання проходив у декілька етапів. Судові охоронці з Рівненщини і Хмельниччини плече до плеча відпрацювали усі можливі сценарії розвитку подій. Зокрема, стримування натовпу агресивно налаштованих осіб і їх спроби прорватися через КПП, затримання порушників громадського порядку, витіснення натовпу, евакуація судді із зали судових засідань, супровід особи, яка охороняється, деблокування приміщення суду, надання першої медичної допомоги постраждалим особам тощо.

Заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькі області полковник Служби Ігор Кирник залишився задоволений результатами першого дня навчань.

– Подібні бойові злагодження – це колосальний досвід для спецпідрозділів Служби судової охорони. Співробітники обох територіальних управлінь продемонстрували, що можуть працювати у команді і мають дійсно високий рівень підготовки. Звісно, є над чим працювати. Тому чекаємо колег із Рівного на Хмельниччині, щоб довести дії спецпідрозділів Служби до ідеалу, – зазначив полковник Служби судової охорони Ігор Кирник.

Завершився перший день навчання підбиттям підсумків з проведенням аналізу сильних і слабких сторін дій співробітників Служби судової охорони обох областей.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031