Валерій Бондар: Реалізація спільного українсько-американського онлайн-проєкту допоможе впровадити в діяльність Служби судової охорони сучасні практики організації безпеки судової влади

Валерій Бондар: Реалізація спільного українсько-американського онлайн-проєкту допоможе впровадити в діяльність Служби судової охорони сучасні практики організації безпеки судової влади

Сьогодні, 8 червня, стартував спільний українсько-американський онлайн-проєкт “Передовий досвід забезпечення роботи суду та охорони судів”.

Цей проєкт триватиме три тижні й реалізується в межах співробітництва Служби судової охорони, Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні й виконання Проєкту міжнародної технічної допомоги “Розбудова спроможності та розвиток підрозділу охорони Вищого антикорупційного суду Служби судової охорони”.

Проєкт має на меті ознайомити керівництво Служби судової охорони й Територіального управління Служби у м. Києві та Київській області, працівників Вищого антикорупційного суду  із судовою системою США федерального, штатного та місцевого рівнів, розглянути найкращі американські практики забезпечення адміністрування суду та охорони судових засідань, обговорити стратегії безпеки із захисту об’єктів та суб’єктів системи правосуддя, вивчити сучасні технології, що застосовуються в судовому адмініструванні та протоколах судової безпеки США.

Тричі на тиждень в онлайн-режимі українські судові охоронці на чолі з Головою Служби судової охорони Валерієм Бондарем під час індивідуальних зустрічей і круглих столів спілкуватимуться з представниками Державного департаменту США, Служби маршалів США, Прокуратури США, Агентства США з міжнародного розвитку, Департаменту шерифів та Департаменту судових приставів штату Огайо. Ознайомляться з адмініструванням і питаннями забезпечення безпеки окружних та муніципальних судів, зокрема Окружного суду США в західному окрузі Вашингтону, Окружного суду Хемпден штату Массачусетс, Верховного суду графства Кінг, муніципальних судів Сіетла та Клівленда тощо.

Загалом у межах цього онлайн-проєкту планується проведення чотирнадцяти зустрічей і круглих столів.

Так, сьогодні, у перший день проєкту, заступник декана і професор Школи права університету Джорджа Вашингтона Роза Селоріо зробила для представників української сторони огляд судової системи США, а також розповіла про програми вишу, у якому вона викладає.

Як зазначив Голова Служби судової охорони Валерій Бондар, українській Службі судової охорони лише два роки.

– Ми динамічно розвиваємося, намагаючись втілювати в розбудову нашої Служби найкращі світові практики забезпечення безпеки судових установ та учасників судових процесів. США – одна з країн-лідерів у цьому питанні, тому реалізація спільного проєкту допоможе нам детально ознайомитися з найсучаснішими тенденціями організації безпеки судової влади і впровадити їх у нашу діяльність, – додав він.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930