Валерій Бондар: Забезпечення належного доступу до правосуддя для вразливих категорій громадян є їх невід’ємним правом на справедливий суд

Валерій Бондар: Забезпечення належного доступу до правосуддя для вразливих категорій громадян є їх невід’ємним правом на справедливий суд
Cьогодні, 17 листопада, у режимі онлайн пройшла конференція “Кращі українські практики із впровадження сервісів для вразливих користувачів суду” для працівників судової влади та співробітників Служби судової охорони.
Цей захід організований Проєктом ЄС “Право-Justice” в межах реалізації нової фази Ініціативи “Модельні суди” з метою обміну кращими міжнародними та українськими практиками, спрямованими на покращення безпеки судів, кадрового менеджменту, корпоративної культури та етики спілкування, доступу до правосуддя.
Вітаючи учасників конференції, Голова Служби судової охорони Валерій Бондар зазначив, що забезпечення належного доступу до правосуддя для вразливих категорій громадян є їх невід’ємним правом на справедливий суд.
Він також додав, що нещодавно два співробітники Служби пройшли навчання на навчальному курсі “Підготовка тренерів з впровадження сервісів для вразливих категорій користувачів суду”.
– Я переконаний, що набуті на цьому курсі знання й навички співробітники ефективно застосовуватимуть на практиці, що сприятиме швидшому впровадженню сервісів для вразливих категорій користувачів суду в Україні, – підкреслив Голова Служби й побажав учасникам та слухачам конференції продуктивної роботи.
Також перед учасниками конференції з вітальними словами виступили головна міжнародна експертка з питань судової реформи Проєкту ЄС “Право-Justice” Анна Адамська-Галлант, тимчасовий виконувач обов’язків Голови Державної судової адміністрації України Олексій Сальніков, Голова Ради суддів України Богдан Моніч та перша заступниця директора Координаційного центру з надання правової допомоги Оксана Василяка.
Під час конференції її учасники обговорили низку важливих питань, зокрема важливість міжвідомчої співпраці в процесі забезпечення доступу вразливих осіб до правосуддя, а також подальші кроки задля впровадження служби підтримки вразливих осіб у суді та поділилися досвідом імплементації проєктів випускниками навчального курсу з підготовки тренерів із впровадження сервісів для вразливих категорій користувачів суду.

Погода

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31