Вміння надавати першу допомогу є важливою складовою підготовки співробітників Служби судової охорони

Вміння надавати першу допомогу є важливою складовою підготовки співробітників Служби судової охорони

19 листопада у Територіальному управлінні Служби судової охорони у Рівненській області відбулися заняття з домедичної допомоги.

Під час занять співробітники спільно з представником Червоного Хреста удосконалювали практичні навички та знання з використанням різних медичних методів екстреної допомоги в невідкладних критичних станах. 

Свій тренінг досвідчений інструктор  Червого Хреста Андрій Кінзерський розпочав доволі незвично.  У театралізованій формі він показав алгоритм правильних дій під час надання домедичної допомоги до приїзду карети швидкої. 

А далі кожен з учасників тренінгу в такій само послідовності (слово та дія) проводив серцево-легеневу реанімацію.

І все це заради того, аби в разі реальної ситуації кожен рух і кожне слово були якомога швидше застосовані для порятунку людини.

За допомогою манекену та наочних посібників співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області також навчилися розпізнавати ознаки зупинки кровообігу, проводити серцево-легеневу реанімацію в дітей, правильно користуватися дефібрилятором, відновлювати прохідність дихальних шляхів, переводити постраждалого в безпечне положення тощо.

Вміння надавати першу допомогу є важливою складовою підготовки співробітників Служби судової охорони, адже під час проведення судових засідань трапляються різні ситуації, коли вчасно надана допомога може врятувати життя людини.

 

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031