Вознесенський міськрайонний суд став 9 установою системи правосуддя Миколаївщини, яка охороняється Службою судової охорони

Вознесенський міськрайонний суд став 9 установою системи правосуддя Миколаївщини, яка охороняється Службою судової охорони

Сьогодні, 16 листопада, під охорону Служби судової охорони перейшов Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області.

Тимчасовий виконувач обов’язків начальника Територіального управління Служби судової охорони у Миколаївській  області полковник Служби судової охорони Сергій Драчевський звертаючись до судових охоронців, які розпочали нести службу з охорони  судової установи, звернув особливу увагу на пильність та відповідальність у несенні служби, важливість покладених на Службу завдань та наголосив на ввічливому ставленні до відвідувачів і працівників судової установи.

– Від вашої професійності та чіткості дій, виконання покладених на вас обов’язків, залежить яким буде режим роботи судової установи. Особливу увагу прошу звернути на заходи безпеки та пильності в умовах карантину, адже цей аспект на сьогодні важливий у всіх сферах суспільства,– підкреслив полковник Служби судової охорони Сергій Драчевський.

Варто додати, що судові охоронці забезпечені всіма необхідними спеціальними засобами та засобами індивідуального захисту. Також вони здійснюватимуть температурний скринінг та слідкуватимуть, щоби усі відвідувачі суду дезінфікували руки.

Голова Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області Олег Вуїв також привітав судових охоронців з початком несення служби у стінах судової установи та висловив сподівання на конструктивну співпрацю.

За доброю традицією, усьому жіночому колективові прийнятої під охорону судової установи подарували квіти.

Вознесенський міськрайонний суд став дев’ятою установою системи правосуддя Миколаївської області, яка охороняється Службою судової охорони. А загалом під опікою Служби – 422 установи Феміди в усіх 24 областях України, охорону яких здійснюють понад 1260 судових охоронців.

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031