Взаємодія співробітників Служби судової охорони та адвокатів Закарпаття відтепер закріплена юридично

Взаємодія співробітників Служби судової охорони та адвокатів Закарпаття відтепер закріплена юридично

Сьогодні, 23 жовтня, у Мукачевому між Територіальним управлінням Служби судової охорони у Закарпатській області та Радою адвокатів Закарпатської області підписано Меморандум про співробітництво.

Документ, основна мета якого полягає в налагодженні взаємодії у розв’язанні  актуальних проблем у сфері охорони громадського порядку та безпеки в судах, підписали начальник Територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області полковник Служби судової охорони Роман Мушак та Голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош.

Предметом договору, зокрема, є розвиток співпраці в напрямі інформаційної діяльності. Остання буде спрямована на підвищення уваги та обізнаності осіб, які звертаються за правовою допомогою до адвокатів Закарпатської області, щодо функцій та завдань Служби.

Полковник Служби судової охорони Роман Мушак подякував Олексієві Фазекошу за підтримку Служби судової охорони. А голова Ради адвокатів Закарпаття водночас констатував, що досвід взаємодії адвокатів регіону зі Службою судової охорони позитивний.

Надалі сторони планують розробити та впровадити механізм оперативного обміну інформацією щодо підтримання громадського порядку під час розгляду справ судами та забезпечення безпеки в судах. Йдеться й про втілення спільних навчальних та інформаційних програм, курсів тощо.

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930