Юрій Зернов: Комунікація є невід’ємною та важливою частиною діяльності будь-якого органу, надто в системі правосуддя

Юрій Зернов: Комунікація є невід’ємною та важливою частиною діяльності будь-якого органу, надто в системі правосуддя

На цьому сьогодні, 18 листопада, наголосив  заступник Голови Служби судової охорони зі служби Юрій Зернов під час відкриття навчального онлайн-курсу “Модельні рішення для комунікації українських судів”, організованого Проєктом ЄС “Право-Justice”.

Цей курс розроблено в межах реалізації Ініціативи “Модельні суди” для суддів-спікерів, прес-секретарів суду, а також усіх, хто працює з комунікацією у сфері правосуддя та судочинства. Тренери та лектори – міжнародні й національні експерти з великим практичним досвідом комунікацій.

Метою курсу є поліпшення комунікації судової системи з громадськістю, формування позитивного іміджу судових інституцій серед широкої громадськості, підвищення довіри до судової системи. Навчальний курс розкриває такі теми, як публічні стратегічні комунікації судів, особливості внутрішніх комунікацій, побудова комунікаційної команди, робота з медіа та соцмережами, кризові комунікації тощо.

Як зазначив заступник Голови Служби судової охорони зі служби Юрій Зернов, сьогодні важливий день для тих, хто працює у сфері комунікації правосуддя й судочинства.

– У наш час комунікація є невід’ємною та важливою частиною діяльності будь-якого органу, надто в системі правосуддя. Ви маєте унікальну нагоду покращити та здобути нові комунікативні навички, практичне застосування яких дозволить нам підвищити рівень обізнаності та довіри до судової системи, – підкреслив Голова Служби й  побажав учасникам курсу успіхів та продуктивного навчання.

Також учасників курсу привітали й побажали успішного навчання головна міжнародна експертка з питань судової реформи Проєкту ЄС “Право-Justice” Анна Адамська-Галлант та ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук.

Під час навчального курсу тренери та лектори розкриють такі теми, як публічні стратегічні комунікації судів, особливості внутрішніх комунікацій, побудова комунікаційної команди, робота з медіа та соцмережами, кризові комунікації.

Варто додати, що навчатися на цьому курсі висловили бажання понад двісті представників судової влади, з яких було відібрано 40 учасників з усіх куточків України. Зокрема, свої комунікаційні навички в межах курсу вдосконалюватимуть представники Вищої ради правосуддя, Верховного Суду, Конституційного Суду України, Вищого антикорупційного суду, Служби судової охорони, Державної судової адміністрації України, Національної школи суддів України, судів першої та апеляційної інстанцій.

Погода

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31