За небайдужість та самовідданість громадськість Хмельниччини відзначила судових охоронців

За небайдужість та самовідданість громадськість Хмельниччини відзначила судових охоронців

Сьогодні, 1 червня, для співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області сталася приємна та несподівана подія: двох їхніх колег нагородили за добрі справи.

Аби виконати приємну місію та вручити нагороди від громадськості до судових охоронців Хмельниччини завітали голова ГО “Асоціація Хмельницьких ринків” Анатолій Гуменюк, його заступниця Євгенія Гарматюк та депутат Хмельницької міської ради Олександр Василишин.

– Ми вручаємо нагороди, які не мають аналогів. Це не за подвиг, не за якісь досягнення. Ми просто хочемо сказати “дякую” людям, які заслуговують на добре слово. Це втілення такої подяки в металі. Навколо нас живе велика кількість хороших та прекрасних людей, які щодня роблять добрі справи, – зазначила Євгенія Гарматюк.

Нагороду “За добру справу” отримав командир одного з підрозділів Територіального управління Служби у Хмельницькій області полковник Служби судової охорони Олег Бриндіков.

Історію, яка трапилася в житті Олега Бриндікова кілька років тому, знають одиниці. Він став янголом-охоронцем для цілої родини, яка потрапила в жахливу ДТП, не пройшов повз та не був байдужим, коли в абсолютно незнайомих людей трапилося лихо. Тому нагородження полковника Служби судової охорони Олега Бриндікова медаллю “За добру справу” колектив зустрів щирими оплесками.

А медаллю “Чарівна сила України” була удостоєна лейтенант Служби судової охорони Лілія Глушко.

Цю відзнаку започатковано для нагородження жінок за патріотизм, громадську активність та самовідданість. Саме такою і є лейтенант Служби судової охорони Лілія Глушко. У минулому вона лікар терапевтичного відділення Хмельницької районної лікарні, а сьогодні дбає про здоров’я співробітників Територіального управління.

– Це сердечна подяка тим, хто цього заслуговує. Нам потрібно навчитися дякувати. Потрібно навчитися творити власних героїв, – підсумував голова ГО “Асоціація хмельницьких ринків” Андрій Гуменюк.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031