Запорізький апеляційний суд став місцем проведення масштабного тренування судових охоронців двох областей та представників інших силових структур

Запорізький апеляційний суд став місцем проведення масштабного тренування судових охоронців двох областей та представників інших силових структур

Масштабне тактико-спеціальне навчання із забезпечення безпеки об’єкта системи правосуддя держави відбулося сьогодні, 23 вересня, на базі Запорізького апеляційного суду.

До тренування було залучено співробітників одразу двох територіальних управлінь Служби судової охорони – у Запорізькій та Дніпропетровській областях, Служби безпеки України, працівників Національної поліції, військовослужбовців Національної гвардії України та рятувальників ДСНС.

Під час спільного вишколу його учасники відпрацювали кілька різних сценаріїв розвитку подій, які можуть статися навколо судової установи. Зокрема, припиняли масові порушення громадського порядку в приміщенні судової установи та на прилеглій до нього території, здійснювали заходи із забезпечення фізичної безпеки судді і його евакуацію, утворювали безпечний коридор для конвойного автомобіля, затримували та передавали правоохоронцям порушників громадського порядку, а також відпрацювали алгоритм дій у разі надходження повідомлення про мінування судової установи.

Крім того, фахівці вибухотехнічної служби ознайомили охоронців Феміди з різновидами боєприпасів і саморобних вибухових пристроїв та особливостями огляду місць найбільш вірогідного їх встановлення в судах, органах та установах системи правосуддя, а рятувальники ДСНС провели для працівників апарату суду та судових охоронців протипожежне тренування.

Варто додати, що напрацьовані спільно з представниками інших силових і правоохоронних органів навички під час розв’язання змодельованих завдань стануть співробітникам Служби судової охорони в пригоді у процесі виконання ними завдань із забезпечення безпеки суддів, працівників апарату суду та всіх учасників судового процесу.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031